“Ama sen bunu hak ediyorsun!”

[TÜRKÇE] [ENGLISH]

Timeline:

Serenity Home saldırısından iki hafta kadar sonra, grup ormanda saldırganların  izini sürerken karşılaşıp tanıştıkları Inshala “la fey” Frostmane ile ilk kamp ateşlerini paylaşmaya başladıkları dönemde geçen bir hikayedir.

 

 

Inshala kamp yapıldığında, izci kızları hafif hüzünlü bir ifadeyle çalıların arkasından izler.

Aager’in yanına, arada bir sessizce sokulur ve kulağına, “Sen iyi biri değilsin!”, diye fısıldar.

Lady Magella‘ya genelde saygıyla yaklaşırken Moira ile ilk karşılaşmanızdan sonra hiç yaklaşmaz, hiç konuşmaz ve sanki kendisini her an yakacakmış gibi bir tedirginlikle onu olabildiğince uzaktan takip eder.

Uldoorin’e hiç ilgi göstermez. Gnine’a da burnunu kıvırarak bakar. Ona yaklaşmaz. Onunla konuşmaz. Ona dokunmaz..

Bir başka kamp gecesinde ise izci kızlara usulca ve çekingen bir şekilde yaklaşır, ıkına sıkına bir iki laf eder. Sonra Laila’ya; “Kıyafetini yanlış giyiyorsun” gibi garip bir laf eder ve onun, aldığı yaralar dolayısıyla yırtılmış gömleğini kaşla göz arasında bir büyü ile tamir eder!

İki gün sonra, Bremorel’e “Elbiseni yanlış giyiyorsun!” deyip kaşla göz arasında pantolonunun dizindeki bir yırtığı tamir eder..

Ertesi gün ise sessizce Aager’e sokulur; “Elbiseni yanlış giyiyorsun”, der ve ekler;

“Ama sen bunu hak ediyorsun!”

1 Comment

  1. Bir NPC olarak Inshala benim için oldukça karmaşık bir karakterdi. RP açısında oynatması oldukça zor bir kişiliğe sahip bir kişi kendisi; sinirli, saplantılı, asabi, kötürüm, içine kapanık, agresif, duygusal, aşırı titiz ve evhamlı ve dışarıdan bakıldığında pek de dengeli biri değildir.. dediğim gibi, oynaması zor bir kişiliğe sahip.

    Bu kısa hikaye onun açısından yaptıkları anlatıyor.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.