Showing: 1 - 10 of 96 RESULTS

{ Serenity } { Tundra Walkers } { Fey’s Nesting }
Arcantonic Palecog Astral Gate Açar

Yıl 7791 Büyük Yıkım sonrası.

 

Göreceli yüz yıllar önce karşılaşıp ve aşık olduğu Prens Gordigon’a geri dönebilmek için, Arcantonic Palecog, çok uzun çabaları sonunda, zaman ve mekanların büküldüğü Astral Boyutuna açılan bir ‘Kapı’ inşaa etmeyi başarır. Ardında çok sevdiği per’i Seressa Wraiven da dahil olmak üzere, tüm arkadaşlarını bırakır ve ‘kapı’dan geçer..

 

Hikaye : After Her [Tundra Walkers]
Hikaye : Left Behind (18+) [Tundra Walkers]

 

{ Serenity }
Bari Na-ammen’in Sonu

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

 

Arashkan şehrinin yakılması sonrasında Orken orduları High Woods’daki saklı high elf şehri Bari Na-ammen’in büyülü korumalarını ve surlarını aşarlar ve Ri Grandaleren ve ablası High Lady Angrellen arasındaki çekişme sonunda başsız kalan elf orduları bozguna uğrar ve 7500 yıllık elf şehri de yerle bir edilir.. Grup, Lorna’nın annesi ve yıkılmış Bari Na-ammen’in ‘eski’ Rise’si Nadine Graciousward ile High Woods’dan kaçarlar. Bundan sonra olacaklar çok muallaktır zira Orken orduları, bir anda peyda oldukları uğursuz rüzgar gibi, Arashkan ve Bari Na-ammen’i yok etmeleri sonrasında ortadan kaybolmuşlardır!

 

{ Serenity }
Büyük Arashkan’ın Sonu

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

 

Grup, High Woods’daki saklı high elf şehri Bari Na-ammen’e vardığında, Orken orduları, neredeyse bin üç yüz yıllık Arashkan şehrini, üç gün gibi kısacık bir sürede yerle bir ederler. Lorna, babası Ri Grandaleren ile yüzleşir ancak olumlu herhangi bir sonuç alamaz. Aralarında gerçekleşen tartışma sonucunda, annesi Nadine Graciousward, kızı Lorna ve onun arkadaşlarını saraydan kaçırır ve kocası Ri Grandeleren’i ve Bari Na-ammen’i terk ederler. Grup, saraydan kaçarken, orken orduları High Woods’a girer ve Bari Na-ammen’e saldırırlar..

 

Hikaye : Eski Efendim, Sahibim ve Çok Daha Fazlası..
Hikaye : “Annen için üzgünüm..”
Hikaye : “Sana Themalsar’ı getirdim, baba..”

 

{ Serenity }
Gar Thalot’un İhaneti

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

Grup, Gar Thalot’dan, Serenity Home yangını hakkında istedikleri bilgiyi alma karşılığında Arashkan şehrinin surlarındaki mancınıkların tepesine yerleştirdikleri ‘havai fişekler’, gerçekte Serenity Home yangınında karşılaştıkları ‘söndürülemez’ yangınla aynı özelliği gösterir ve birden bütün surlardaki mancınıklar alev alır. Aynı zamanda da gecenin karanlığından, şehre devasa ve yanan ‘mangonel’ mermileri düşmeye başlar. Ve kahramanlar, Serenity yangınında, Gnine’ın amcası Nimbletyne Tinkerdome’un ‘camdan’ yapılma icanının ve Inshala’nın katledilen yaşlı efendisinin ‘yıldırım çaprmış’ asasının neden çalındığını görürler; birileri bunlar, ve başka çalınan nesnelerden, bütün bir orduyu saklayabilecek bir alet icat etmiştir. Alet kapatıldığında, Arashkan şehrinin etrafının onbinlerce Greater Orken tarafından sarılmış olduğunu görürler. Orkenler, büyük bir hışımla savunmasız bırakılmış surlara saldırırlar ve şehre dalarlar. Inshala, yaptığı bir büyü ile grubu High Woods’un en doğusundaki bir noktaya ışınlar ve grup, Prenses Lorna’nın ricası üzerine, High Woods ve Bari Na-ammen’in Ri’si ve Lorna’nın babası Ri Grandeleren’i görmeye giderler.

 

Hikaye : Time To Go.. [Tundra Walkers]
Hikaye : The Best of Bargains
Hikaye : A Demon’s Plan (Part Four),  All End.

 

{ Serenity }
Gar Thalot’un Gösterisi Gerçekleşir

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

Haftalardır Arashkan şehrinin her yerine asılan “30. Günde Buluşalım” afişleriyle tüm halkı ‘ADALETSİZLİĞE KARŞI DURMAYA davet eden Gar Thalot’un gösterisi gerçekten beklenmedik bir ilgi uyandırmıştır ve 29. günün akşamına doğru halkın azımsanmayacak bir kısmı sokağa dökülür. 29. günü 30. güne bağlayan gece yarısında ise, hazırlanan ‘özel’ havai fişek gösterisi de başlar.

 

Hikaye : A Demon’s Plan (Part Three), Release the Horde!
Hikaye : A Demon’s Plan (Part Two)
Hikaye : A Demon’s Plan (Part One)

 

{ Serenity }
Gar Thalot, Saklandığı Tempest Temple’da Bulunur

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

Darly Dor’un yardımlarıyla, grup en sonunda Gar Thalot’un saklandığı yeri tesğit ederler; Büyük Arashkan şehrindeki Tempest Tapınağı. Zorlu bir gece baskınından sonra, Gar Thalot ile yüzleşen grup, Serenity Home yangını hakkında kendisinden bilgi istediklerinde, idealist isyancı lider, ayın 30’unda gerçekleştireceği ‘gösteride’ grubun kendisine yardım etmeleri karşılığında yangından sorumlu olanları kendilerine söyleyeceği sözünü verir. Bunun üzerine grup Gar Thalot’a yardım etmeye karar verirler..

 

Hikaye : Aklımdan Geçenler

 

{ Serenity }
Bremorel Songsteel ve Thomas Dimwood Evlenir

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

Zor bir duygusal dönemden sonra Bremorel Songsteel en sonunda Thomas Dimwood adındaki bu garip, tutkulu genci sevdiğini kendisine itiraf eder. Orkenlere karşı Tel’Shee dim’Ora’da gerçekleştirdikleri başarılı müdafaadan sonra, Serenity Home’a geri dönerler. Geçkin yaşı dolayısıyla vefat eden Tapınak Baş Bekçisi Demos Lightshand’in cenazesinin kaldırılmasından sonra Bremorel en sonunda olaya el koyar, Thomas’ı büyük tehditlerle korkutur ve birkaç gün sonra da evlenirler. Nikahlarını, Demos’un cenazesi dolayısıyla Serenity Home’da bulunan Scowling Hills dwarf’larının başı, Efendi Argail Smitefast kıyar.

 

Hikaye : Önemli olan..

 

{ Tundra Walkers }
Arashkan’da Bir Gece

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

Tundra grubu, Işığın Mızrağı, Shal ah Galad,’ı uygun sahibesi olarak güşündükleri Merisoul Xyrotwu’ya verirler. Yaşlı kahinlerin yanına geri dönmeden önce, Arashkan’da bir gece kalıp biraz eğlenip, biraz da dinlenmeye yarar verince işler Cora ve Seressa için de, Brom ve Arcantonic için de beklenmedik şeylerin gerçekleşmesine sebep olur. Grup, bu olaydan sonra neredeyse bir buçuk ay boyunca Arashkan’da kalacaklardır. Bu süreçte Cora Sleet, ‘büyük şehir’ denen şeyi anlayacak ve zihninde ilk defa ‘Yeni Ironfrost’ fikri oluşmaya başlayacaktır..

 

Hikaye : What do you see in the mirror? [ORTAK]
Hikaye : Quiet In The Library [ORTAK]
Hikaye : Between The Blinds [ORTAK]

 

{ Serenity } { Tundra Walkers }
Gar Thalot’u Arayış

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

Arashkan Arenasında gösterdikleri başarılar dolayısıyla dikkat çeken Serenity Grubuna ilginç tekliflerle farklı niyetli ve politik ajandası olan kişiler yanaşır. Bunların arasında, Serenity Yangını ve potansiyel olarak yangının gerçek failleri hakkında bilgi sahibi olabileceğini ima eden Gar Thalot’un isyancılarıdır. Grup, Darly Dor’un yardımıyla Gar Thalot’u bulmak için Arashkan Hırsızlar Loncasının gizli arşiv odasına girerler ve burada Gar Thalot’un olası saklandığı yer dışında, beklenmedik başka gerçekleri ve sırları da öğrenirler. Bütün aramalar arasında mutlu bir olay da gerçekleşir; Alor’Nadien ne Feymist ve Udoorin Shieldheart nişanlanırlar.
Bu sırada Tundra Grubu, Dreadmaw’dan aşırdıkları Işığın Mızrağı, Shal ah Galad’ın yeni sahibini bulmak için Arashkan’a gelirler ve işler kendileri için beklenmedik bir şekilde karışır.

 

Hikaye : “Not Yets” and POV’s (18+) [ORTAK]
Hikaye : ARİS
Hikaye : Dreadlock!
Hikaye : Geleceğin Adımları
Hikaye : “Benim gitmem lazım.”
Hikaye : The Returning of Shal -ah Galad [ORTAK]
Hikaye : The Pit (18+) / Çukur
Hikaye : Lilly Venom: “İş Teklifi”
Hikaye : Wrath of Magella / Magella’nın Gazabı
Hikaye : Birthright (18+) (hikayenin ikinci yarısı)

{ Serenity }
Orkenler ve Hainler

Yıl 7608 Büyük Yıkım sonrası.

 

Bremorel Songsteel ve Thomas Dimwood, üç ay kadar önce Orken baskını sonucu yıkılan Dimwood Elf Köyüne (Tel’Shee dim’Ora/Kuytu Ormanda ki Feylerin Evi) varırlar. Elf’lerinde yardımıyla köyün tekrar kurulması ve savunulabilir hale getirilmesini sağlarlar. İnşaatı tamamlanan köye sekiz müfrezelik bir Orken saldırısı gerçekleşir. Savunma esnasında bir çok elf hayatını kaybeder. Efendi Argail Smitefast önderliğinde Scowling Hills ve Elder Hills’den gelen dwarf birliklerinin yardımıyla Orkenler yenilgiye uğratılır. Köyün savunması esnasında kullanılan taktik sonucu, Serenity Home kasabasındaki hain de farkında olmadan kendisini ele vermiş olur. Bremorel ve Thomas kuzeyde Orkenlerle uğraşırken, güneyde, Serenity Home kasabasında ise Şerif Standorin’de hainlerle uğraşacaktır.

 

Hikaye : Evim yok..